Pedagógusaink

 

NÉV

 

 

KÉPESÍTÉS

 

TOVÁBBKÉPZÉSEK

 

JELENLEGI BEOSZTÁS

 

 

PEDAGÓGUSOK

 

Aigner Georgina

tanító

 

napközis nevelő

osztálytanító

 

Antalka Zsoltné

gyógypedagógiai tanár:

oligofrén-pszichopedagógia szak szakvizsgázott pedagógus

gyógypedagógiai szakértő

 

Tigris csoport – óvoda

csoportvezető

munkaközösség vezető

EGYMI szakszolgálat

Ádámné Pidl Andrea

tanító - közművelődés szakirány

gyógypedagógiai tanár –

értelmileg akadályozottak szak

·         gyógypedagógiai asszisztens

·         A differenciált tanulásszervezés alapjai

·         Mozgásterápia a tanulási nehézségek megelőzésére és oldására

·         A súlyos fokban értelmi fogyatékos tanulók tanítási folyamatának tervezése, megvalósítása elméleti és gyakorlati megközelítésben

Katica csoport – osztálytanító

diákmozgalom vezetője

EGYMI szakszolgálat

Csáktornyai Józsefné

gyógypedagógiai tanár:

tanulásban akadályozottak szak

·         Jogok az iskolában

·         Számítógép kezelői alapismeretek

·         pedagógiai asszisztens

·         gyógypedagógiai asszisztens

GYED

Csíkné

Nikolausz Orsolya

tanító – testnevelés, sportműveltség szakirány

 

·         gyógypedagógiai asszisztens

1-3. osztály - osztálytanító

Csősz Imre

tanár – technika, természetismeret és környezeti kultúra szak

 

 

osztálytanító

Danyi Angéla

óvónő

tanító - anyanyelv, ének szakirány

·         néptánc oktató

·         Viselkedészavaros tanulók integrációjának alapismeretei

 

osztálytanító

énekkar

Deákné

Janás Zsuzsanna

tanár – gyors és gépírás szak

gyógypedagógiai tanár –

tanulásban akadályozottak szak

DIFER

2-4. osztály - osztályfőnök

EGYMI szakszolgálat

 

 

Devecseriné

Hánis Ildikó

gyógypedagógiai tanár:

oligofrén - szomatopedagógia

 

szakvizsga – közoktatásvezető

gyógypedagógiai szakértő

 

·         A differenciált tanulásszervezés alapjai

·         Részképességzavarok  korai felismerése és terápiája I-II.

·         Konduktív pedagógiai ismeretek

·         Montessori pedagógia alapismeretei

·         Oktatási minőségügyi menedzser

·         A számítástechnika alapjai

 

igazgató helyettes

EGYMI szakszolgálat

Dr. Dobosné

Mursa Éva

gyógypedagógiai tanár –

tanulásban akadályozottak szak

·         gyógypedagógiai asszisztens

5. osztály – osztályfőnök

 

 

 

Dreska Éva

tanító –

ének, néptánc szakkollégium

·         A differenciált tanulásszervezés alapjai

·         A diszgráfia terápiája

·         Családvédelmi integrációs tanfolyam

·         Iskolai drogkoordinátor

·         DIFER

 

1-3. osztály – osztályfőnök

ifjúságvédelmi felelős

Grüll Lászlóné

óvónő

 

szakvizsga: közoktatásvezető

·         A differenciált tanulásszervezés alapjai

·         Gyermekközpontú napköziotthon

·         Viselkedészavaros gyermekek integrációjának alapelvei

·         Intézményértékelés és minőségbiztosítás a gyakorlatban

 

napközis nevelő

osztálytanító

munkaközösség vezető

 

Hetzel Ingrid

tanító

gyógypedagógiai tanár –

tanulásban akadályozottak szak

 

 

·         DIFER

autista csoport – osztályfőnök

Kiss Csilla

szociálpedagógus

·         DIFER

·         gyógypedagógiai asszisztens

·         gyermek és ifjúságvédelmi felügyelő

7. osztály – osztályfőnök

 

 

 

Korcsokné

Bödös Szilvia

gyógypedagógiai tanár –

tanulásban akadályozottak szak

·         pedagógiai asszisztens

·         gyógypedagógiai asszisztens

GYED

Lajosfalvi Ágnes

óvónő

gyógypedagógiai tanár – logopédia szak

 

logopédus

EGYMI szakszolgálat

 

 

Lehoczkyné

Stelkovics Ilona

óvónő

gyógypedagógiai tanár –

értelmileg akadályozottak szak

·         Részképességzavarok  korai felismerése és terápiája I-II.

·         A differenciált tanulásszervezés alapjai

·         GMP

·         DIFER

·         A súlyos fokban értelmi fogyatékos tanulók tanítási folyamatának tervezése, megvalósítása elméleti és gyakorlati megközelítésben

Katica csoport – osztályfőnök

munkaközösség vezető

EGYMI szakszolgálat

Lencsésné

Gerőfi Tekla

szociálpedagógus

szakvizsga: gyógytestnevelés

·         sportedző – aerobic

·         Kreatív mozgás és önismeret

·         Mozgásterápia 3-8 éves korú, egyedi fejlődésmenetű gyermekek részére

·         Gyermek rekreációs – és gyógyúszás

 

9. osztály – osztályfőnök

gyógytestnevelő

Majorosné

Balogh Anikó

tanító – matematika műveltségi terület

gyógypedagógiai tanár –

tanulásban akadályozottak szak

 

·         alapozó terápia

GYED

Mészáros Katalin

tanító

gyógypedagógiai tanár –

tanulásban akadályozottak szak

 

 

 

 

Tigris csoport – óvónő

Molnár Balázs

művelődés – és szociális szervező

 

8. osztály - osztályfőnök

 

 

Müllerné

Rabóczky Márta

gyógypedagógiai tanár –

oligofrén –pszichopedagógia szak

népi játék – kosárfonó szakoktató

·         Számítógépkezelés, szövegszerkesztés

·         Mozgásterápia a tanulási nehézség megelőzésére és oldására

·         A kiégés megelőzése és kezelése

10/a osztály – osztályfőnök

munkaközösség vezető

EGYMI szakszolgálat

 

Pócsik Evelin

tanár-

magyar nyelv és irodalom-

gyógypedagógiai tanár-tanulásban akadályozottak szak

 

6. osztály – osztályfőnök

Pócsik József

gyógypedagógiai tanár –

oligofrén –pszichopedagógia szak szakvizsga: közoktatásvezető

 

igazgató

Szabóné

Horváth Viktória

óvodapedagógus

gyógypedagógiai tanár –

tanulásban akadályozottak szak

·         logopédiai alapismeretek

Maci csoport - óvónő

Szántóné

Galambos Andrea

tanár –

történelem – művelődésszervező szak

pszichológus

·         Számítástechnikai alapismeretek

egyéni fejlesztés

EGYMI szakszolgálat

 

 

 

Szukics Tibor

gyógypedagógiai tanár:

oligofrén –pszichopedagógia szak

·         Számítógépes alapismeretek

·         Montessori pedagógia

·         Diszlexia – diszgráfia alapjai

·         Értékelés – mérés a nevelési, oktatási intézményekben

10/b osztályfőnök

Tatár Ágnes

gyógypedagógiai tanár:

oligofrén – szomatopedagógia

·          

Maci csoport -  óvónő

 

 

Temesváriné

Papp Edina

óvónő

gyógypedagógiai tanár –

tanulásban akadályozottak szak

 

·         DIFER

egyéni fejlesztés

Tombor Andrea

Általános szociális munkás

Egészségfejlesztés – mentálhigiéné –

autizmus spektrumzavar

·         DIFER

·         Az autizmus alapjai

Autista csoport

Turainé

Morvai Ildikó

gyógypedagógiai tanár:

oligofrén – szomatopedagógia

·         DIFER

·         Mozgásterápia a tanulási nehézségek megelőzésére és oldására

 

2-4. osztály - osztálytanító

Tóth Krisztina

tanár – számítástechnika szak

·         rekreációs és gyógyúszás oktató

napközis nevelő,

osztálytanító

 

Valler Éva

gyógypedagógiai tanár –

tanulásban akadályozottak szak

 

napközis nevelő

osztálytanító

 

 

·          

 

 

GYÓGYPEDAGÓGIAI  ASSZISZTENSEK

 

Boros Erika

Népi játék – és kismesterségek oktatója, fazekas

·         népi játszóházi foglalkozás vezető

·         Autizmus alapismeretei

Autista csoport –

 gyógypedagógiai asszisztens

Csizmadia Lászlóné

gyógypedagógiai asszisztens

 

 

gyógypedagógiai asszisztens:

felső tagoztat

Mészárosné

Kováts Zsuzsanna

gyógypedagógiai asszisztens

·         gyógypedagógiai asszisztens

gyógypedagógiai asszisztens:

 2-4. osztály

Molnár Ildikó

gyógypedagógiai asszisztens

·         gyógypedagógiai asszisztens

gyógypedagógiai asszisztens:

felső tagoztat

Molnárné

Hajtó Anna

 

·         dajka

gyógypedagógiai asszisztens:

1-3. osztály

Szabó Edina

szociális gondozó és ápoló

fogyatékkal élők gondozója

 

gyógypedagógiai asszisztens:

Katica csoport

Szabó Jánosné

gyógypedagógiai asszisztens

·         óvodai dajka

·         gyógypedagógiai asszisztens

gyógypedagógiai asszisztens:

Tigris csoport

Szujóné

Nagy Erika

gyógypedagógiai asszisztens

·         gyógypedagógiai asszisztens

gyógypedagógiai asszisztens:

Maci csoport

©Szerzői jogok: 2010 - 2018 Bartos Sándor EGYMI Minden jog fenttartva.
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval