Bartos gála 2013

2013. szeptember 27-én rendezte 50 esztendős intézményünk a jubileumi 10. Bartos gálát.

 

 

 

 

A Hírcentrum televízió összefoglalója

 

Különlegessége volt az alkalomnak, az intézmény jogelődje még Kisegítő Iskola néven 1963-ban ötven évvel ezelőtt kezdte meg működését. Vezetésével Bartos Sándort bízták meg, akinek nevét azóta felvette iskolánk. Az évek során más épületbe költözött, nevet váltott, kibővült az intézmény. (Ide kattintva elolvashatja iskolánk rövid történetét.)  (Ide kattintva pedig részletesen, könyv formában olvashat róla.)

A gálán "gyermekeink" műsorral szórakoztatták a közönségünket. A legkisebbektől a nagyokig mindenki kivette a részét a munkából. Aki nem szerepelt a műsorban, az kézműves munkáival, rajzaival járult hozzá, hogy hangulatosabb környezet fogadja a látogatókat. A gyerekek előadásai után Az elmúlt évek intézményvezetői emlékeztek vissza az iskola - lassan mondhatjuk - történelmére.

Ezután, az intézmény dolgozói által júniusban, titkosan megszavazott Devecseriné Hánis Ildikó igazgató helyettes átvette a Bartos díjat jelképező szobrocskát, eddigi munkájának elismeréséül.


 

A gála után kilátogattunk névadó igazgatónk sírjához, hogy elhelyezhessük a megemlékezés virágait.

 

(A cikk tetején lévő fotóra kattintva megtekintheti az esemény fényképeit.)

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

©Szerzői jogok: 2010 - 2018 Bartos Sándor EGYMI Minden jog fenttartva.
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval