Farsang 2014.

 

Az intézményben ismét megrendeztük, hagyományos farsangi mulatságunkat. Délelőtt az Ovisok, és az alsó tagozatos gyerekek mulathattak a feldíszített tornateremben az izgalmas ritmusokra. Sokat nevettek és táncoltak. Bemutatták az alkalomra készült különleges jelmezeiket. A jemezeket zsűri értékelte és értékes nyereményekkel jutalmazta. A mulatság végén pedig rengeteg tombolatárgy került kisorsolásra.

 

Délután a felső tagozatosok következtek, akik már keményebb dallamokra ropták a táncot. Kifosztották a büfét, és nagyon jól érezték magukat. A jelmezes felvonulás és a tombolasorsolás, itt is elmaradhatatlan volt.

 

Mindenkinek köszönjük, aki munkával, tombolatárggyal, vagy a büfében kapható üdítővel vagy süteménnyel segítette a farsang sikeres megrendezését.

 

Alsós farsang képek itt!

 

Felsős farsang képek itt!

Hozzászólások  

 
#1 Travis 2014-07-10 11:05
There are two cheap research types at the barracks to upgrade
rangers. If a woman has had multiple pregnancies without a mishap, in all probability,
the type of work performed will not affect this pregnancy.
Often sitting in voice chat, fighting through different dungeons or leveling characters together.


my page :: LoL generator (Travis: .../ozoniseer)
Idézet
 

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

©Szerzői jogok: 2010 - 2017 Bartos Sándor EGYMI Minden jog fenttartva.
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval