Várpalotai asztalitenisz verseny

Március 9-én városi asztalitenisz versenyt szerveztek. Iskolánk tanulói is képviseltették magukat, kiemelkedő eredménnyel.

Várpalotán a Bányász Sportkör keretein belül megalakult az asztalitenisz szakosztály. Ebből az alkalomból vendégeskedett az olimpiai negyedik Klampár Tibor az asztalitenisz verseny díszvendégeként. A versenyt Talabér Márta, a város polgármestere nyitotta meg, aki  versenyzőként is részt vett a küzdelmekben. Klampár Tibor bemutatót tartott, majd a fiatalokkal is ütögetett,  nagy örömet szerezve a diákoknak. Végül  dedikálással tette emlékezetessé a versenyt.

Iskolánk képviseletében Fischer Mercédesz, Szélinger István és Urbán Erik volt jelen a rendezvényen. Utóbbi saját kategóriájában első helyezést ért el a meghirdetett versenyen. Gratulálunk neki.

A nap eseményiről Várpalota hivatalos Facebook oldalán is találhatók fényképek, amik erre a sorra kattintva érhetők el.

#3 Enriqueta 2015-05-25 13:40
Excellent pieces. Keep posting such kind of information on your site.
Im really impressed by your site.
Hi there, You've performed a fantastic job. I'll definitely digg it and personally recommend
to my friends. I'm sure they'll be benefited from this website: annuaire-rose.fr.

#2 sörös bernadett 2014-05-27 11:20
jajj de jo nekik de büszkék

#1 sörös bernadett 2014-05-27 10:57
jajj de jo