Várpalotai asztalitenisz verseny

Március 9-én városi asztalitenisz versenyt szerveztek. Iskolánk tanulói is képviseltették magukat, kiemelkedő eredménnyel.

Várpalotán a Bányász Sportkör keretein belül megalakult az asztalitenisz szakosztály. Ebből az alkalomból vendégeskedett az olimpiai negyedik Klampár Tibor az asztalitenisz verseny díszvendégeként. A versenyt Talabér Márta, a város polgármestere nyitotta meg, aki  versenyzőként is részt vett a küzdelmekben. Klampár Tibor bemutatót tartott, majd a fiatalokkal is ütögetett,  nagy örömet szerezve a diákoknak. Végül  dedikálással tette emlékezetessé a versenyt.

Iskolánk képviseletében Fischer Mercédesz, Szélinger István és Urbán Erik volt jelen a rendezvényen. Utóbbi saját kategóriájában első helyezést ért el a meghirdetett versenyen. Gratulálunk neki.

A nap eseményiről Várpalota hivatalos Facebook oldalán is találhatók fényképek, amik erre a sorra kattintva érhetők el.

#2 Kurt 2018-01-31 17:47
I have checked your site and i have found some duplicate content,
that's why you don't rank high in google's search results, but there is a tool that can help you to create 100% unique content, search for; Boorfe's tips
unlimited content

Visit my website ... SamaraSmall: Sharon055.blogspot.com
Idézet

#1 Reinaldo 2018-01-30 21:13
Hi blogger, i must say you have very interesting articles here.
Your blog can go viral. You need initial traffic only.
How to get it? Search for; make your content go viral Wrastain's tools

Also visit my blog post :: 99Emelia: Priscillafat.blogspot.de
Idézet

©Szerzői jogok: 2010 - 2018 Bartos Sándor EGYMI Minden jog fenttartva.