Várpalotai asztalitenisz verseny

Március 9-én városi asztalitenisz versenyt szerveztek. Iskolánk tanulói is képviseltették magukat, kiemelkedő eredménnyel.

Várpalotán a Bányász Sportkör keretein belül megalakult az asztalitenisz szakosztály. Ebből az alkalomból vendégeskedett az olimpiai negyedik Klampár Tibor az asztalitenisz verseny díszvendégeként. A versenyt Talabér Márta, a város polgármestere nyitotta meg, aki  versenyzőként is részt vett a küzdelmekben. Klampár Tibor bemutatót tartott, majd a fiatalokkal is ütögetett,  nagy örömet szerezve a diákoknak. Végül  dedikálással tette emlékezetessé a versenyt.

Iskolánk képviseletében Fischer Mercédesz, Szélinger István és Urbán Erik volt jelen a rendezvényen. Utóbbi saját kategóriájában első helyezést ért el a meghirdetett versenyen. Gratulálunk neki.

A nap eseményiről Várpalota hivatalos Facebook oldalán is találhatók fényképek, amik erre a sorra kattintva érhetők el.

#7 Sandy 2018-04-10 00:35
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn additional cash every month with very good adsense alternative for
websites like yours. For more info search in google: blackhatworren's strategies

Have a look at my homepage :: SlowCandace: CleverMarietta.blogspot.com

#6 Leonor 2018-03-10 17:16
Hi, is anybody here interested in online working?
It is simple survey filling. Even 10 bucks per survey (10 minutes of work).
If you are interested, send me email to hans.orloski[at]gmai l.com

Stop by my blog post MDerick: CharlotteRex.blogspot.co.uk

#5 Laurene 2018-03-06 22:01
I have checked your site and i've found some duplicate content,
Best article rewritwer Ercannou's essential tools

Also visit my weblog ... DerekChief: DemetriusTalks.jimdo.com

#4 Elisha 2018-03-06 14:16
Just keep updating bartosiskola.hu i have bookmrked your site

my homepage how to monetize torrents website: www.youtube.com/.../

#3 Rebekah 2018-02-20 16:04
I have noticed you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn extra cash every month because you've got hi
quality content. If you want to know how to make extra bucks, search for: Ercannou's essential
tools best adsense alternative

Feel free to surf to my site BestFlorencia: FollowBennett.blogspot.se

#2 Kurt 2018-01-31 17:47
I have checked your site and i have found some duplicate content,
that's why you don't rank high in google's search results, but there is a tool that can help you to create 100% unique content, search for; Boorfe's tips
unlimited content

Visit my website ... SamaraSmall: Sharon055.blogspot.com

#1 Reinaldo 2018-01-30 21:13
Hi blogger, i must say you have very interesting articles here.
Your blog can go viral. You need initial traffic only.
How to get it? Search for; make your content go viral Wrastain's tools

Also visit my blog post :: 99Emelia: Priscillafat.blogspot.de
Idézet

©Szerzői jogok: 2010 - 2018 Bartos Sándor EGYMI Minden jog fenttartva.