Várpalotai asztalitenisz verseny

 


Március 9-én városi asztalitenisz versenyt szerveztek. Iskolánk tanulói is képviseltették magukat, kiemelkedő eredménnyel.

Várpalotán a Bányász Sportkör keretein belül megalakult az asztalitenisz szakosztály. Ebből az alkalomból vendégeskedett az olimpiai negyedik Klampár Tibor az asztalitenisz verseny díszvendégeként. A versenyt Talabér Márta, a város polgármestere nyitotta meg, aki  versenyzőként is részt vett a küzdelmekben. Klampár Tibor bemutatót tartott, majd a fiatalokkal is ütögetett,  nagy örömet szerezve a diákoknak. Végül  dedikálással tette emlékezetessé a versenyt.

Iskolánk képviseletében Fischer Mercédesz, Szélinger István és Urbán Erik volt jelen a rendezvényen. Utóbbi saját kategóriájában első helyezést ért el a meghirdetett versenyen. Gratulálunk neki.

A nap eseményiről Várpalota hivatalos Facebook oldalán is találhatók fényképek, amik erre a sorra kattintva érhetők el.

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

©Szerzői jogok: 2010 - 2017 Bartos Sándor EGYMI Minden jog fenttartva.
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval