Harci túra 2014.

 

Idén is játékos feladatokkal, vidámsággal, versennyel és jutalmakkal indult diákmozgalmi évünk.

Az időjárás is a kegyeibe fogadta rendezvényunket igy az esős napok között, napsütéses időben teljesíthették a gyerekek a feladatokat az állomásokon. Történelem, egészségügy, dalolás, tájékozódás, sport, és hasonló feladatok szerepeltek a megmérettetésen. Jól éreztük magunkat ezen a napon, az ajándékok pedig kellő motivációt jelentettek a gyerekeknek, hogy komolyan vegyék a feladatokat.

Van az úgy hogy egy kép többet mond ezer szónál. Hát még közel 150 kép! Kattintsanak a cikk tetején található képre és megtekinthetik az összeset.

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

©Szerzői jogok: 2010 - 2017 Bartos Sándor EGYMI Minden jog fenttartva.
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval