Bartos-gála 2014

A Bartos-napok programsorozat keretében idén is gálaműsorral készültek a gyerekek. Zenés, táncos, verses produkcióukat látva a közönség nevethetett, és néha elérzékenyülve egy-két könycsepp is előbukkant a szemek sarkából.

 

A Bartos-gálán kerül sor minden évben a Bartos-dij átadasára. Idén Dreska Éva néhány hónapja nyugdíjba vonult kolléganőnk kapta az elismerést. A dijat az intézmény vezetőjétől és a közalkalmazotti tanács elnökétől vehtte át izgatott gyerekek, a KLIK várpalotai tankerületének képviselője és városunk polgármesterének jelenlétében.

 

Dreska Éva

 

A felső képre kattintva megtekintheti az eseményen készült fényképeket.

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

©Szerzői jogok: 2010 - 2017 Bartos Sándor EGYMI Minden jog fenttartva.
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval