Karácsony 2014.

"...Ne a hóban, csillagokban, ne ünnepi foszlós kalácson, ne díszített fákon, hanem a szívekben legyen karácsony!..."

Az óvodai és iskolai csoportjaink is nagyon kedves, megható műsort állítottak össze karácsonyi ajándékként minden nézőnek. A gyerekek együtt és külön osztályszinten is megünnepelték a karácsonyt.

Idén is hálás köszönettel tartozunk azoknak akik különböző segítségekkel, és konkrét ajándékokkkal segítették azt hogy gyermekeink karácsonya szebb lehessen.

Köszönjük a Baptista Szeretetszolgálatnak, hogy minden egyes gyermekünk életkorának megfelelő "cipősdoboz" ajándékot kaphatott.

Alapító, névadó igazgatónk Bartos Sándor családjának köszönjük a felaljánlást, hogy támogatják az összes diákunkat abban, hogy eljussanak korcsolyázni a várpalotai korcsolyapályra.

A felső képre kattintva megtekintheti a karácsonyi ünnepségen készült fényképeket, az izgatott és örömteli gyermektekinteteket.

Ezekkel a képekkel kívánunk mi is minden velünk kapcsolatba álló személynek és családjának

BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT!