Vendégkönyv

Onody Éva

Kedves Látogató és Pedagógusok!

Ma elmentem a nyílt napjukra és bepillantást kaphattam az óvoda és egy kicsit az iskola életébe is.

Szavakba sem tudom önteni, milyen nagyszerű élményekkel lettem gazdagabb. Köszönet érte.

Üdvözlettel:

Éva

2011. szeptember 22., csütörtök

Edu

Nagyon jo ez zaz iskola mindenki rendes meg jo itt minden xdxdSmile

2010. december 12., vasárnap

Csorvási József

Nénis megköszönném  minden tanárnak írni olvasni számolni és Panni néninek is i hogy egyre szeretet és vigyázót rám mindent köszönök. És nagyon jól eresztem ott magamat.

Üdv: Csorvási József

2010. október 03., vasárnap

Adminisztrátor

Szia Sándor!

Mindenki aki ismer a régi társaságból üdvözletét küldi, és ők is biztosítottak róla, hogy emlékeznek Rád.

További jó egészséget kíván a Bartos iskola Tantestülete!

2010. szeptember 15., szerda

Cseke Sándor

Üdvözletemet küldöm Németországbol, gondolom még eggyes tanárok emlékeznek rám Gräfenhainichenböl mint tolmács. Nekem nagyon sok jó emlékeim vannak rólatok. Én még mindig kint élek, de most Stuttgart közelében.Smile

2010. szeptember 08., szerda

jánosi istvánné

szeretném megköszönni az ovónénik fáradthatatlan munkáját, kitartását és segítőkészségét. a kisfiam nemis kerülhetett volna jobb helyre, mert nagyon sokat fejlődött az elmúlt egy évben. sok sikert a következő évben is. az óvoda minden kedves dolgozójának kellemes pihenést kívánok a nyár folyamán. szeptemberben találkozunk, már alig várjukLaughing

jánosi bence és anyukája

2010. június 28., hétfő

Adminisztrátor

Tisztelt látogatóink! Kérjük, ha meglátogattak minket, akár személyesen az intézményünkben, akár itt a honlapon keresztül, tiszteljenek meg bennünket véleményükkel, és írjanak vendégkönyvünkbe.

2010. április 21., szerda

Csak regisztrált felhasználók írhatnak a vendégkönyvbe bejegyzést! Be kell jelentkezni!

Elemek száma