Harci túra 2013.

Szikrázó napsütésben, jó hangulatban emlékeztünk idén a pákozdi csatára.

 

 

Minden év szeptemberének végén, játékos, ügyességi, vidám feladatokkal vegyes állomásokon bizonyíthatják az osztályok, hogy mennyire tájékozottak az 1848-49 -es forradalom és szabadságharc témakörében. A korszak dalait, történelmi hátterét, és az akkori katonák ügyessgét, bátorságát, tudását felelevenítő feladatok "állják útját" a diákoknak. A feladatok végeztével pontokat kapnak az állomásokon, ezáltal kialakul a sorrend közöttük, és a legjobbak értékesebb, míg a többiek jelképes ajándékokkal gazdagodnak.

A fenti képre kattintva megnézheti az esemény fotóit galériánkban.

 

 

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

©Szerzői jogok: 2010 - 2018 Bartos Sándor EGYMI Minden jog fenttartva.
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval